O firmie

Nasza wizja

Misją EcoEnergia24 jest dążenie do rozwijania świadomości konsumentów o możliwości pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z niekonwencjonalnych źródeł. Tworzymy markę, która na trwałe wpisała się w rynek usług OZE.

Pomysł na firmę

Stąd zrodził się pomysł na to, aby w dobie intensywnych zmian na rynku energii stworzyć firmę, która będzie wspierać przedsiębiorców i instytucje państwowe w podejmowaniu decyzji o doborze dostawców, których rozwiązania mają ograniczyć koszty ponoszone na zakup energii elektrycznej i innych nośników energii.

Dlaczego my?

EcoEnergia to firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszych czasów. W natłoku informacji, jakie codziennie do nas docierają trudno jest wyłuskać te ważne i zarazem wartościowe.

Doświadczenie

Rzetelność

Transparentność

Kompleksowość

Doświadczenie

EcoEnergia to zespół doświadczonych fachowców, którzy w branży energetycznej działają od ponad 10 lat. Szeroki zasób wiedzy nie tylko teoretycznej, ale również praktycznej pozwala nam doradzić Klientom w doborze zarówno rozwiązań technicznych jak i optymalnego sposobu ich finansowania.

Ekspansja

Jako firma współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy od lat rzetelnie działają na rynku Polskim jak i na rynkach zagranicznych.

Celem EcoEnergii jest wykorzystanie najlepszych rozwiązań energetycznych, sprawdzonych przez setki naszych klientów, którzy cieszą się z oferty naszej firmy.

Referencje