Fotowoltaika
dla domu

Zabezpiecz swoją rodzinę oraz budżet domowy – zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych.

Oszczędzaj na prądzie

Wykorzystaj panele fotowoltaiczne do wyprodukowania prądu dla swojego gospodarstwa domowego.

fotowoltaika dla domów

Fotowoltaika dla domów

Panele fotowoltaiczne to specjalne ogniwa, dzięki którym możliwym jest zamienianie energii słonecznej w energię dla Twojego domu. W taki sposób powstaje w 100% ekologiczny prąd.

Wyprodukowana w taki sposób energia może zostać wykorzystana w różnoraki sposób: do zasilenia systemu grzewczego czy sprzętów domowych, podgrzewania wody etc.

Panele solarne mogą być umieszczone na dachu lub na gruncie. To od Ciebie zależy gdzie chcesz umiejscowić swoją małą, przydomową elektrownię.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej z EcoEnergia

Prąd w niższej cenie

Niezależność energetyczna

Niskie koszty eksploatacji

Energia ze słońca

Transformacja energetyczna dla Twojej firmy

Nieustające podwyżki cen za prąd spędzają sen z powiek wszystkim przedsiębiorcom w naszym kraju. Instalacja fotowoltaiczna to w tym momencie jedna z najlepszych metod oszczędzania na energii.

EcoEnergia posiada kilka możliwości finansowania instalacji fotowoltaicznej:

Instalacja za gotówkę

Jeśli posiadasz zgromadzony kapitał i chcesz rozpocząć proces oszczędzania na prądzie to idealny i ostatni moment, aby zdecydować się na wybudowanie instalacji fotowoltaicznej dla Twojego biznesu.

Fotowoltaika w abonamencie

Posiadamy autorskie programy finansowania instalacji fotowoltaicznych dla naszych Klientów. Pozwala to zaoszczędzić zgromadzoną nadwyżkę pieniędzy i wybudowanie instalacji dzięki finansowaniu zewnętrznemu.

Leasing na instalację

Jednym ze sposobów na sfinansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej jest leasing w jednym z podmiotów lub banków współpracujących z naszą firmą. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz pełną ofertę.

Wypełnij formularz, a my przedstawimy Twojej firmie idealne rozwiązanie

Kontakt z EcoEnergia24

To już ostatni krok.

Formularz zgłoszeniowy nie jest zobowiązujący. Pozwoli on nam przygotować dla Twojej firmy odpowiednią ofertę, którą przedstawimy mailowo, telefonicznie lub na spotkaniu.