Fotowoltaika
dla firm

Zabezpiecz swoją firmę przed podwyżkami prądu i już dziś zdecyduj się na instalację fotowoltaiczną dla swojego biznesu.

Oszczędzaj na prądzie

Dzięki wykorzystaniu paneli solarnych Twoja firma ma szansę zaoszczędzić przy nadchodzących podwyżkach za prąd już od pierwszego miesiąca pracy instalacji.

Fotowoltaika dla firm

Dzięki wykorzystaniu darmowej energii ze słońca jesteśmy w stanie zagwarantować Ci szybkie korzyści finansowe już w pierwszym miesiącu pracy instalacji fotowoltaicznej.

Ceny dla firm i przedsiębiorstw nie są regulowane, a ich cena waha się i potrafi osiągnąć maksymalne ceny. Instalacja fotowoltaiczna dla firm pozwoli Ci zabezpieczyć się przed tymi wahaniami.

Dzięki wybudowaniu instalacji fotowoltaicznej sam konsumujesz prąd, który wykorzystujesz. Nadwyżki wyprodukowanej energii sprzedajesz do elektrowni, dzięki czemu nie tracisz ani 1kw zaoszczędzonego, dzięki Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Korzyści instalacji fotowoltaicznej z EcoEnergia

Prąd w niższej cenie

100% finansowania

Instalacja w abonamencie

Energia ze słońca

Transformacja energetyczna dla Twojej firmy

Nieustające podwyżki cen za prąd spędzają sen z powiek wszystkim przedsiębiorcom w naszym kraju. Instalacja fotowoltaiczna to w tym momencie jedna z najlepszych metod oszczędzania na energii.

EcoEnergia posiada kilka możliwości finansowania instalacji fotowoltaicznej:

Instalacja za gotówkę

Jeśli posiadasz zgromadzony kapitał i chcesz rozpocząć proces oszczędzania na prądzie to idealny i ostatni moment, aby zdecydować się na wybudowanie instalacji fotowoltaicznej dla Twojego biznesu.

Fotowoltaika w abonamencie

Posiadamy autorskie programy finansowania instalacji fotowoltaicznych dla naszych Klientów. Pozwala to zaoszczędzić zgromadzoną nadwyżkę pieniędzy i wybudowanie instalacji dzięki finansowaniu zewnętrznemu.

Leasing na instalację

Jednym ze sposobów na sfinansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej jest leasing w jednym z podmiotów lub banków współpracujących z naszą firmą. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz pełną ofertę.

Wypełnij formularz, a my przedstawimy Twojej firmie idealne rozwiązanie

Kontakt z EcoEnergia24

To już ostatni krok.

Formularz zgłoszeniowy nie jest zobowiązujący. Pozwoli on nam przygotować dla Twojej firmy odpowiednią ofertę, którą przedstawimy mailowo, telefonicznie lub na spotkaniu.