Dla rolnika

Dla rolnika

Poznaj 
energię
ofertę
 ze słońca
duża instalacja

Idealna dla rolnika

Obecnie gospodarstwa rolne to miejsca, które posiadają więcej urządzeń, niż nie jedna firma produkcyjna. Zautomatyzowanie rolnictwa nie tylko ułatwiło prace, ale w niektórych przypadkach całkowicie zastąpiło człowieka. Dzięki rozwojowi technologicznemu zwiększyła się skala produkcji jak i zużycie energii elektrycznej w gospodarstwach rolnych.

Wykorzystując rozwiązania fotowoltaiczne już dzisiaj możesz skutecznie obniżyć koszty energii w swoim gospodarstwie, oraz w wymierny sposób zadbać o środowisko naturalne. Sprawdź naszą ofertę dla rolników umawiając się na rozmowę z naszym doradcą.

Uzyskaj dwie pierwsze raty GRATIS! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły i skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej specjalnie dla Ciebie!

Oszczędność

Posiadanie własnej elektrowni zabezpieczy przed podwyżkami rachunków za energię elektryczną na najbliższe 25 lat lub dłużej.

Ekologia

Odnawialna energia słoneczna jest najczystszą w swojej dostępną aktualnie na rynku możliwością pozyskiwania prądu.

Technologia

Aktualna wydajność instalacji fotowoltaicznych pozwala na obniżenie wartości energii o aż 90%!

prosta instalacja

Montaż paneli

Instalacja w zależności od rodzaju dachu, poszycia dachu, kąta nachylenia połaci dachowych montowana jest za pomocą odpowiednich elementów konstrukcyjnych. Poszczególne elementy instalacji tj. elementy konstrukcji, falowniki, panele, objęte są różnymi gwarancjami z możliwością wydłużenia w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Najpopularniejsze pytania

FAQ

Tak, wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do zdalnej pracy z naszymi klientami. Współpracujemy z instytucjami gwarantującymi bezpieczeństwo zdalnego podpisywania umów oraz zabezpieczenie prawne obu stron transakcji.
Instalacja jest dobierana i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowana instalacja pozwala klientowi zaspokajać bieżące potrzeby energetyczne klienta na wiele lat do przodu. Doradcy techniczni analizują również przyszłe potrzeby i plany klientów takie jak np. wymiana kotła grzewczego na elektryczny, zakup auta elektrycznego. Takie informacje pozwalają szczegółowo dobrać moc instalacji.
Termin montażu instalacji jest indywidualnie ustalany z każdym klientem. Dostosujemy termin montażu instalacji do dogodnego dla klienta terminu. W sprzyjających warunkach atmosferycznych montaż trwa od 1 do 3 dni w zależności od wielkości instalacji.

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ.

Uzyskaj 
prąd
energię
 prosto ze słońca

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe.

Dla domuDla biznesuDla rolnika

biuro Łódź

+48 572 900 205

biuro Poznań

+48 572 900 206