Dla firm

Dla firm

Poznaj 
energię
ofertę
 ze słońca
średnia instalacja

Idealna dla biznesu

Masz firmę i posiadasz do dyspozycji wolną powierzchnie na jej dachu? A może dysponujesz wolnym gruntem wokół swojej firmy? Wykorzystaj ten niepodważalny potencjał! To idealne miejsce na wybudowanie własnej instalacji fotowoltaicznej. Sprawdź, co możesz zrobić aby zwiększyć niezależność, oraz bezpieczeństwo energetyczne swojej firmy. Dzięki rozwiązaniom jakie przedstawi Ci nasz doradca, poprawisz rentowność swojego przedsiębiorstwa.

Uzyskaj dwie pierwsze raty GRATIS! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły i skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej specjalnie dla Ciebie!

Oszczędność

Posiadanie własnej elektrowni zabezpieczy przed podwyżkami rachunków za energię elektryczną na najbliższe 25 lat lub dłużej.

Ekologia

Odnawialna energia słoneczna jest najczystszą w swojej dostępną aktualnie na rynku możliwością pozyskiwania prądu.

Technologia

Aktualna wydajność instalacji fotowoltaicznych pozwala na obniżenie wartości energii o aż 90%!

prosta instalacja

Montaż paneli

Instalacja w zależności od rodzaju dachu, poszycia dachu, kąta nachylenia połaci dachowych montowana jest za pomocą odpowiednich elementów konstrukcyjnych. Poszczególne elementy instalacji tj. elementy konstrukcji, falowniki, panele, objęte są różnymi gwarancjami z możliwością wydłużenia w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Najpopularniejsze pytania

FAQ

Tak, wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do zdalnej pracy z naszymi klientami. Współpracujemy z instytucjami gwarantującymi bezpieczeństwo zdalnego podpisywania umów oraz zabezpieczenie prawne obu stron transakcji.
Instalacja jest dobierana i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowana instalacja pozwala klientowi zaspokajać bieżące potrzeby energetyczne klienta na wiele lat do przodu. Doradcy techniczni analizują również przyszłe potrzeby i plany klientów takie jak np. wymiana kotła grzewczego na elektryczny, zakup auta elektrycznego. Takie informacje pozwalają szczegółowo dobrać moc instalacji.
Termin montażu instalacji jest indywidualnie ustalany z każdym klientem. Dostosujemy termin montażu instalacji do dogodnego dla klienta terminu. W sprzyjających warunkach atmosferycznych montaż trwa od 1 do 3 dni w zależności od wielkości instalacji.

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ.

Uzyskaj 
prąd
energię
 prosto ze słońca

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe.

Dla domuDla biznesuDla rolnika

biuro Łódź

+48 572 900 205

biuro Poznań

+48 572 900 206