Dla domu

Dla domu

Poznaj 
energię
ofertę
 ze słońca
mała instalacja

Idealna dla domu

Jeżeli Twój miesięczny rachunek za prąd wynosi: 100 – 450 zł to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Instalacja dedykowana do zasilania gospodarstwa domowego, którą można zbudować na dachu domu, a od niedawna również na dachu budynku gospodarczego lub na gruncie.

Uzyskaj dwie pierwsze raty GRATIS! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły i skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej specjalnie dla Ciebie!

Oszczędność

Posiadanie własnej elektrowni zabezpieczy przed podwyżkami rachunków za energię elektryczną na najbliższe 25 lat lub dłużej.

Ekologia

Odnawialna energia słoneczna jest najczystszą w swojej dostępną aktualnie na rynku możliwością pozyskiwania prądu.

Technologia

Aktualna wydajność instalacji fotowoltaicznych pozwala na obniżenie wartości energii o aż 90%!

prosta instalacja

Montaż paneli

Instalacja w zależności od rodzaju dachu, poszycia dachu, kąta nachylenia połaci dachowych montowana jest za pomocą odpowiednich elementów konstrukcyjnych. Poszczególne elementy instalacji tj. elementy konstrukcji, falowniki, panele, objęte są różnymi gwarancjami z możliwością wydłużenia w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Czytaj więcej na temat fotowoltaiki dla gospodarstwa domowego

Najpopularniejsze pytania

FAQ

Tak, wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do zdalnej pracy z naszymi klientami. Współpracujemy z instytucjami gwarantującymi bezpieczeństwo zdalnego podpisywania umów oraz zabezpieczenie prawne obu stron transakcji.
Instalacja jest dobierana i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowana instalacja pozwala klientowi zaspokajać bieżące potrzeby energetyczne klienta na wiele lat do przodu. Doradcy techniczni analizują również przyszłe potrzeby i plany klientów takie jak np. wymiana kotła grzewczego na elektryczny, zakup auta elektrycznego. Takie informacje pozwalają szczegółowo dobrać moc instalacji.
Termin montażu instalacji jest indywidualnie ustalany z każdym klientem. Dostosujemy termin montażu instalacji do dogodnego dla klienta terminu. W sprzyjających warunkach atmosferycznych montaż trwa od 1 do 3 dni w zależności od wielkości instalacji.

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ.

Uzyskaj 
prąd
energię
 prosto ze słońca

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe.

Dla domuDla biznesuDla rolnika

biuro Łódź

+48 572 900 205

biuro Poznań

+48 572 900 206