Home

Systemy fotowoltaiczne

Dla każdego!

Technologia jutra dostępna już dziś

o nas

EcoEnergia 24

Z miłości do słońca i ekologii

EcoEnergia to firma, którą tworzą ludzie zajmujący się od wielu lat budowaniem instalacji fotowoltaicznych, zarówno w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej. Jako firma oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze, zakupie i montażu instalacji fotowoltaicznych. 

dlaczego my?

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować sprawdzone, a zarazem nowoczesne rozwiązania na najwyższym poziomie. Przy wykorzystaniu naszej wiedzy i wieloletniej praktyki Klienci unikają podstawowych błędów zarówno na etapie projektowania jaki wykonywania inwestycji.

OFERTA FOTOWOLTAICZNA

Sprawdź nasze usługi

Fotowoltaika

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie instalacji fotowoltaicznych. Wykorzystujemy jedne z najlepszych i najbezpieczniejszych systemów dostępnych na rynku.

Piece indukcyjne

Jedne z najnowocześniejszych urządzeń do zastosowania w systemach centralnego ogrzewania. Bardzo dobra wydajność idzie w parze z bardzo niskimi kosztami użytkowania.

Przegląd techniczny

W celu zapewnienia ciągłości pracy instalacji przeprowadzamy okresowe przeglądy techniczne instalacji PV.

Przegląd instalacji

Nasza oferta obejmuje również przegląd techniczny instalacji elektrycznej zgodnie z Polskimi przepisami, przegląd zakończony protokołem.

Konserwacja

Oferujemy usługi mycia i konserwowania instalacji PV, regularna konserwacja zwiększenia wydajności całego systemu i zapobiega powstawaniu niepożądanych usterek.

Serwis

W przypadku usterek instalacji fotowoltaicznej lub grzewczej nasz serwis przeprowadza niezbędne naprawy.

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Co zyskujesz posiadając instalację?

Fotowoltaika z roku na rok zyskuje na popularności. Myślisz o instalacji fotowoltaicznej i produkowaniu własnego prądu z energii słonecznej – poznaj zalety naszych rozwiązań. Korzyści wynikające z posiadania instalacji fotowoltaicznej (PV), dla każdego użytkownika własnej elektrowni słonecznej będą inne, jedni chcą mniej płacić za energię elektryczną, drudzy chcą stać się samowystarczalni energetycznie i uniezależnić się od zakładów energetycznych, jeszcze inni chcą być bardziej ekologiczni i nie zatruwać powietrza poprzez emisję CO2 do atmosfery. Myśląc o naszych potomkach i o każdym z nas z osobna, każda z powyższych motywacji jest bardzo dobra.

Oszczędność

Posiadanie własnej elektrowni zabezpieczy przed podwyżkami rachunków za energię elektryczną na najbliższe 25 lat lub dłużej.

Ekologia

Odnawialna energia słoneczna jest najczystszą w swojej dostępną aktualnie na rynku możliwością pozyskiwania prądu.

Technologia

Aktualna wydajność instalacji fotowoltaicznych pozwala na obniżenie wartości energii o aż 90%!

BLOG O FOTOWOLTAICE

Ostatnie newsy

kontakt z nami

Czekamy na Ciebie

EcoEnergia Sp. z o.o.

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań

Poniedziałek-Sobota 9:00 - 18:00

Niedziela zamknięte

Partnerzy: