2 raty gratis

Oferta limitowana!

Skorzystaj z promocji! Dwie pierwsze raty zapłacimy za Ciebie, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Zostaw niezobowiązujący kontakt do siebie, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Do końca promocji zostało:

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

odbierz rabat

Preferowany dzień kontaktu:

Preferowana godzina kontaktu:

Twoje województwo:

Instalacja dla:

Poznaj 
energię
ofertę
 ze słońca

OSZCZĘDNOŚĆ

Posiadanie własnej elektrowni zabezpieczy przed podwyżkami rachunków za energię elektryczną na najbliższe 25 lat lub dłużej.

EKOLOGIA

Odnawialna energia słoneczna jest najczystszą w swojej dostępną aktualnie na rynku możliwością pozyskiwania prądu.

TECHNOLOGIA

Aktualna wydajność instalacji fotowoltaicznych pozwala na obniżenie wartości energii o aż 90%!

Najpopularniejsze pytania

FAQ

Tak, wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do zdalnej pracy z naszymi klientami. Współpracujemy z instytucjami gwarantującymi bezpieczeństwo zdalnego podpisywania umów oraz zabezpieczenie prawne obu stron transakcji.
Instalacja jest dobierana i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dobrze zaprojektowana instalacja pozwala klientowi zaspokajać bieżące potrzeby energetyczne klienta na wiele lat do przodu. Doradcy techniczni analizują również przyszłe potrzeby i plany klientów takie jak np. wymiana kotła grzewczego na elektryczny, zakup auta elektrycznego. Takie informacje pozwalają szczegółowo dobrać moc instalacji.
Termin montażu instalacji jest indywidualnie ustalany z każdym klientem. Dostosujemy termin montażu instalacji do dogodnego dla klienta terminu. W sprzyjających warunkach atmosferycznych montaż trwa od 1 do 3 dni w zależności od wielkości instalacji.

Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce FAQ.

biuro Łódź

+48 572 900 205

biuro Poznań

+48 572 900 206